Szkółka Piłkarska Szkół Salezjańskich w Toruniu - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

zostaw wiadomość
administrator
status Gadu-Gadu

Turniej Deichmanna - Urugwaj - konkurs!!!

• autor: krzysieksdb, 2014-03-28 20:17

Nasze drużyny po raz pierwszy w historii zostały zgłoszone do udziału w turnieju Deichmann - Minimistrzostwa 2014. Zgodnie z myślą organizatorów, zespoły występują pod nazwami reprezentacji narodowych. My będziemy reprezentować Urugwaj.

Z tej racji ogłaszam konkurs!!! Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Zakładając koszulkę reprezentacji Urugwaju nie możemy pozostać bez wiedzy o tym kraju, jego kulturze, a przede wszystkim o dziejach drużyny narodowej tego kraju.

Konkurs polega na stworzeniu artykułu, który będzie zawierał informacje o Urugwaju, jego kulturze, położeniu geograficznym, a także o historii piłki nożnej w tym kraju, jego reprezentacji, najlepszych piłkarzach. Oczywiście wszelkie pomysły wykraczające poza wyznaczone przeze mnie powyższe kryteria także będą mile widziane.

Artykuł nie powinien być dłuższy niż połowa kartki A4. Mile widziane będą też załączone do niego ciekawe zdjęcia.

Całość należy przesłać w formie elektronicznej do niedzieli - 13 kwietnia na adres: spiker0@poczta.onet.pl

Oczywiście w konkursie mogą brać udział piłkarze naszych drużyn i uczniowie szkoły wraz z całymi rodzinami. Pomoc dorosłych może się bardzo przydać.

Na autora najlepszego artykułu czeka nagroda - niespodzianka!!!

Życzę miłej zabawy i z niecierpliwością zaczynam sprawdzać swoją skrzynkę wiadomości.

Autor: Treść:pozostało znaków:

10-2017